Strój dla Dominy

BDSM to coraz popularniejsza forma spędzania czasu i samej aktywności seksualnej. Zwłaszcza od momentu ukazania się filmu „50 twarzy Greya”, przybyło entuzjastów tego typu zabaw seksualnych, a wiele kobiet odkryło w sobie prawdziwą, dominującą naturę.

strój do seksuInaczej niż w przypadku większości aktywności seksualnych, zabawy w dominacje uległość, powinny posiadać odpowiednią otoczkę i kontekst. Elementem, który należy mocno dopracować i zadbać o jego właściwość jest oczywiście strój taki jak ten https://sexshop112.pl/87-kostiumy-przebrania-erotyczne. Strój do seksu w przypadku dominującej kobiety jest tutaj jasno określony i choć w ramach tych ustaleń możemy się swobodnie poruszać, to sama konwencja jest raczej jasna. Domina ma górować nad uległym mężczyzną oraz stanowić dla niego niedostępną twierdzę.

Strój dla dominy wykorzystuje też elementy fetyszu oraz umożliwia praktykowanie danych czynności seksualnych. Dlatego najchętniej wykorzystywanym motywem są tu na przykład szpilki lub kozaki. Wiele osób uległych traktuje nogi kobiece oraz same buty jako fetysz, a całowanie i lizanie butów, to bardzo chętnie wykorzystywany przez osoby dominujące motyw zabaw BDSM. Niezbędne będą nam rajstopy oraz pończochy. Ważna jest także bluzka lub sukienka, która nie powinna być zbyt skąpa, ale też nie może zakrywać całego ciała. Materiał, z którego wykonane są stroje to najczęściej silikon, lateks lub skóra. Sam strój musi być utrzymany w kolorze czarnym lub czerwonym. Są to barwy, które powszechnie kojarzą się nam z pożądaniem oraz seksualnością.


About bdsm