Najlepsze materiały na sztuczne penisy – 3 najlepsze opcje

Wibratory, czy jak kto woli sztuczne penisy, to urządzenia o bardzo prostym działaniu. Odrobina wibracji, kształt właściwie  dopasowany do naszego ciała i można rozpocząć zabawę. W praktyce zawsze największym problemem było jednak stworzenie odpowiedniego materiału, a wymagania klientów odwiedzających sklepy z gadżetami erotycznymi z roku na rok rosną. Dlatego wciąż powstają coraz nowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Zacznijmy od razu od najlepszego.

Sztuczna skóra

Najlepszy materiał na sztucznego penisa to tak zwana sztuczna skóra. W rzeczywistości mamy do czynienia ze specjalnymi polimerami, które posiadają właściwości fizyczne bardzo podobne do naturalnego polimeru budującego naszą skórę, czyli do kolagenu. Czasami można spotkać się z opiniami, że jest to materiał w zasadzie nie do odróżnienia od skóry prawdziwej i chociaż trzeba tutaj jeszcze zachowywać chłodną głowę, by nie przesadzać za bardzo z fantazją, to dosłownie z każdym miesiącem pojawiają się coraz lepsze warianty sztucznej skóry.

Lateks

Przez bardzo długi czas podstawowym materiałem do produkcji wibratorów był lateks. Jego zaletą jest dobry poślizg, ale nie da się ukryć, że bywa to materiał dość dziwny w dotyku, jeśli nie jest odpowiednio dobrej jakości.

Plastik

Cały czas bardzo popularne są materiały z zaawansowanych rodzajów plastiku. Ich główną zaletą jest oczywiście cena, ale trzeba też podkreślić ich wytrzymałość oraz trwałość. Są to cechy istotne, o których dobrze jest pamiętać tym bardziej, że uzyskuje się je bez nadmiaru wysiłków.


About bdsm

Add your Thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *