3 rodzaje dyskretnej gumowej cipki

Chociaż wielu z nas korzysta z różnorodnych zabawek erotycznych, to zwykle chcemy zachować to w tajemnicy. Nie zawsze jest łatwo. Większość gadżetów poprzez swój wygląd zewnętrzny natychmiastowo zdradza swoje przeznaczenie. Szczęśliwie na rynku dostępny jest też sprzęt, który zapewni dam dyskrecję.

Pochwa w stylu latarki

To świetny masturbator, który swoim wyglądem zewnętrznym nie odróżnia się od klasycznej latarki. Poprzez tego rodzaju design mamy możliwość zachowania pełnej dyskrecji. Nawet w momencie niespodziewanych odwiedzin znajomych lub dziewczyny nasza gumowa cipka SexShop112.pl pozostanie niezauważona. Nie musimy się obawiać, że ktokolwiek domyśli się, jakie jest prawdziwe przeznaczenie naszej latarki.

Pochwa w owalnym pojemniku

Jeżeli oferowana przez producentów gumowa cipka, przypominająca latarkę nie spełnia naszych oczekiwać, to możemy się uposażyć w sztuczną pochwę schowaną w innym rodzaju pojemnika. Są to owalne, poręczne opakowania, w których znajduje się pochowa. Na rynku nie brakuje producentów tego rodzaju gadżetu. Dzięki temu będziemy mogli przebierać w różnorodnych ofertach.

Podręczna pochwa

Rozwiązaniem może być również poręczna, niewielkich rozmiarów gumowa cipka. Dzięki swoim małym gabarytom może być łatwo schowana i nikt nie powinien jej zauważyć. Rozmiar kieszonkowej cipki to 10 cm. Może się okazać zbyt mała dla części użytkowników, ale jeżeli zależy nam, aby zakupowane zabawki były ciasne, to będzie to strzał w dziesiątkę.


About bdsm

Add your Thoughts

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *