Jesienno – zimowe wieczory zdecydowanie zachęcają do tego, by wraz z parterem organizować miłe wieczory we dwoje. Mnóstwo osób, szczególnie ze starszym stażem związku nie do końca jednak wie, co zrobić, by zaskoczyć partnera w pozytywny sposób. Dlatego też, poniżej przedstawiono 3 sposoby na urozmaicenie wieczoru (nocy) we dwoje.

Seksowna bielizna dla pań

Gdy panie ubierają coś nowego, seksownego i kobiecego od razu czują się piękniej i wyjątkowo. Taka stylowa bielizna podkreśla ich atuty oraz idealnie ukrywa wszelkie mankamenty figury. Można postawić na typowo kobiecy komplet lub na jakieś przebranie, które jeszcze bardziej zaskoczy partnera (np. strój pielęgniarki, policjantki, sprzątaczki). Warto od czasu do czasu poeksperymentować i sprawić taki niezwykły prezent mężowi, narzeczonemu lub chłopakowi.

Kulki Gejszy

Kulki Gejszy silikon 83g

Chcąc postawić na zupełnie nowe doznania warto wyposażyć się Kulki Gejszy. Najbardziej popularne to te silikonowe w bardzo ciekawych kolorach. Można pofantazjować i wyposażyć się w kulki, które sterowane są za pomocą pilota. Gdy pilota przekażemy partnerowi – on będzie miał nad kobietą i jej doznaniami kontrolę. To bardzo podnieca wiele pań – nigdy nie wiadomo, kiedy je uruchomi. Najlepsza oferta czeka na https://sexshop112.pl/kulki-gejszy-jajka/2023-kulki-gejszy-silikon-83g.html.

Pachnące żele do ciała

Coraz więcej osób chętnie masuje partnerów przy pomocy asomatycznych żeli do ciała, które potęgują doznania. Można je kupić w wielu drogeriach, a nawet w sklepach erotycznych. Jest to doskonała zachęta do gry wstępnej, która spodoba się na pewno obu partnerom.