Dostawa i płatność w sklepie Decided

Formy płatności

Zamówienia można opłacać w następujący sposób:

  • Kartą płatniczą Visa / Mastercard lub przelewem błyskawicznym za pośrednictwem serwisu PayU – płatności w tym systemie są realizowane niemal w czasie rzeczywistym, dzięki czemu szybciej możemy przystąpić do realizacji zamówienia.
  • Tradycyjnym przelewem bankowym na numer 40 1050 1445 1000 0092 3361 1491 (Bank ING S.A), w polu odbiorcy proszę wpisać „Decided Ewa Surman, os. Spółdzielcze 7/48, 31-943 Kraków”, a w tytule numer zamówienia. Numer konta oraz dane do przelewu otrzymasz  również e-mailem po złożeniu zamówienia.
  • Przy odbiorze przesyłki.

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia realizowane są w terminie 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. W przypadku zamówień z płatnością przy odbiorze, czas ten jest liczony od momentu potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. Większość asortymentu posiadamy na stałe w magazynie, więc czas realizacji może okazać się znacznie krótszy od deklarowanego i dołożymy wszelkich starań aby przesyłka wyruszyła do Was znacznie wcześniej. Niemniej wolimy mile zaskoczyć niż niemile rozczarować. Czas dostawy przesyłki uzależniony jest od wybranego przewoźnika.

Zmiany w złożonych zamówieniach

Do momentu nadania przesyłki możecie wprowadzić poprawki w zamówieniu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 690 810 290 dostępny w dni powszednie od 8.00 do 16.00 lub na adres mailowy sklep@decided.pl.

Sposoby i warunki dostawy

Sposób dostawy możecie Państwo wybrać spośród następujących opcji:

  • Paczkomaty Inpost: paczka wysyłana do wybranego Paczkomatu, możliwa do odbioru w dogodnym dla Was czasie (24 H, 7 dni w tygodniu) z opcją śledzenia przesyłki on-line oraz informacją poprzez SMS o gotowości do odbioru.  Na odebranie paczki macie 3 dni.
  • Kurier Fed – Ex: paczka dostarczona pod Twój adres przez kuriera z opcją śledzenia przesyłki on-line.


Czas i koszty realizacji dla poszczególnych przewoźników:

  • Paczkomaty Inpost: czas realizacji do 2 dni roboczych; koszty przy płatności PayU, przelewem: 13,00 zł brutto; płatność przy odbiorze za pobraniem: 18,00 zł brutto. Formy płatności za pobraniem w paczkomatach Inpost znajdziecie tutaj.
  • Kurier Fed – Ex: czas realizacji 1 dzień roboczy; koszty przy płatności PayU, przelewem: 18,00 zł brutto; płatność przy odbiorze za pobraniem: 23,00 zł brutto. Forma płatności za pobraniem: gotówka.


Deklarowane czasy realizacji obowiązują pod warunkiem złożenia zamówienia w dniu roboczym do godziny 13.00. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę lub dzień świąteczny będą nadawane w następnym dniu roboczym.