Każda kobieta, para lub mężczyzna pragnie osiągnięcia największego poziomu przyjemności. Popularne gadżety erotyczne ułatwiają nam dobrą zabawę, ale wielu z nas nie ma pojęcia, jaki wybór będzie odpowiedni. Sklepy internetowe posiadają bardzo duży wybór preparatów, seksowej bielizny oraz akcesoriów erotycznych. Najbardziej popularne są wibratory, które mogą być stosowane nie tylko poprzez same kobiety, ale i pary, by urozmaicić swoje życie erotyczne.

Ranking top 3 wibratorów dla kobiet

1. Lelo Wibrator Gigi 2 Vibrator

Wibrator, który idealnie nadaje się do pobudzania stref erogennych kobiet. Wyjątkowy kształt ma swoje dodatkowe zadanie, by łatwiej trafić w punkt G, który pozwala osiągnąć większą przyjemność. Urządzenie posiada 8 stopni wibracji, przez co możemy dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb. Bardzo dobrze sprawdza się w masażu łechtaczki poprzez swoją budowę. Wykonany został z dobrej jakości materiałów, silikonu oraz ABS, przez co jest bezpieczny dla zdrowia użytkowników. W ofercie są 4 kobiece kolory.

2. Svakom Angel

Przypominający wyglądem królika, dba o to by, każda kobieta przeżyła jak największą rozkosz poprzez zabawę właśnie z tym wibratorem. Posiadający aż 7 trybów wibracji z 5-stopniową regulacją intensywności, jest dobrym rozwiązaniem. Wyposażony został w dwa ciche silniczki, co ułatwia dyskrecję podczas użytkowania. Dodatkowym atutem jest funkcja grzania, co ułatwia wyobrażenie prawdziwego penisa. Został wyprodukowany z medycznego silikonu oraz ABS.

3. Lovense Lush 3

Najlepszy wibrator dla par i nie tylko. Poprzez sterowania telefonem, może towarzyszyć jako dodatkowa zabawka do gry wstępnej z partnerem. Sterowanie jest bardzo łatwe, a co ciekawe można dopasować rytm wibracji do muzyki z telefonu. Jego wyjątkowy kształt jeszcze lepiej dopasowuje się do kobiecej anatomii, co przynosi lepsze odczucie przyjemności oraz efekty, jakie możemy uzyskać poprzez zabawę. Został wykonany z bezpiecznego silikonu bez dodatku ftalanów.

Szeroki wybór wibratorów na rynku

wibrator

Aktualnie na rynku posiadamy bardzo szeroki wybór wibratorów. Przed pierwszym zakupem warto zapoznać się z własnymi oczekiwaniami. Każdy potrzebuje innego bodźca do osiągnięcia przyjemności. Jednymi z najbardziej popularnych są wibratory m.in. Klasyczne, do punktu G, króliczki, analne, mini wibratory.
Podczas pierwszego zakupu warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego jest wykonany, funkcję oraz prędkość.