Szybki wytrysk jest zmorą wielu Panów, dlatego też warto dowiedzieć się w jaki sposób można skutecznie przedłużyć moment swojego spełnienia. Według najnowszych statystyk za optymalną długość stosunku uważa się akt, który trwa od 7 do 13 minut. Niestety wielu Panom udaje się osiągnąć wytrysk w zdecydowanie krótszym czasie, przez co partnerka może nie być zadowolona. Na szczęście istnieje wiele sprawdzonych metod, dzięki którym można uzyskać dłuższy stosunek.

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna

W pierwszej kolejności warto postawić na zdrową dietę i aktywność fizyczną. Opóźnienie wytrysku apteka jest możliwe tylko wtedy, gdy organizm funkcjonuje prawidłowo. Mężczyźni powinni postawić przede wszystkim na potrawy, które bardzo bogate są w substancje sprzyjające produkcji testosteronu. Godne polecenia są między innymi ryby, pestki dyni, orzechy albo winogrona. Skorzystać można również z pomocy naturalnych afrodyzjaków. Ostrygi, krewetki i homary są w stanie ożywić każdego mężczyznę. Zaleca się nie tylko uprawianie sportu, ale również zrezygnowanie całkowicie z wszelkich używek.

(źródło)

Leki na potencję

Dla wielu mężczyzn jedyną deską ratunku mogą okazać się leki na potencję, które można znaleźć w każdej porządnej aptece. Wiele sprawdzonych preparatów dostępnych jest bez recepty. Przy większych problemach warto zaczerpnąć pomocy odpowiedniego lekarza, który przepisze mocniejsze środki. Opóźnienie wytrysku apteka to najprostszy sposób, aby poprawić życie seksualne. Warto postawić nie tylko na tabletki opóźniające wytrysk, ale również na suplementy diety, które wzmacniają libido i dodają wigoru w łóżku.