Seks analny jest aktywnością erotyczną, bardzo wymagająca pod względem psychicznym a także fizycznym. Wymaga przełamania pewnych tabu i jednocześnie oczekuje właściwego przygotowania cielesności do nowego rodzaju bodźców i doznań. Wszystko to wymaga przełamania stereotypowego sposobu myślenia a także zdobycia podstawowej wiedzy na temat swojego organizmu.

Jaką rolę we wprowadzenie w seks analny pełnią zabawki analne?

Zabawki analne umożliwiają stopniowe oswajanie się z nową aktywnością. Możliwość korzystania z różnorakich rozwiązań uznanych producentów umożliwia stopniowe serwowanie sobie coraz to mocniejszych bodźców tak by z czasem być gotowym na seks analny z partnerem.

Stosowanie gadżetów analnych pozwala łatwiej przyzwyczaić się do tego co będzie się odczuwało w czasie współżycia analnego z uwagi na to, że:

  1. gadżety analne oddziaływają na zwieracze odbytu poprzez swoją objętość, która stopniowo będzie rozluźniała mięśnie, ułatwiając penetrację w przyszłości
  2. pomagają przekonać się w delikatny sposób, że penetracja analna może być wyłącznie przyjemna, bez konieczności martwienia się o ból czy jakikolwiek inny dyskomfort
  3. różnego rodzaju akcesoria erotyczne, jak np. gruszki do lewatywy pozwalają utrwalić sobie przekonanie, że seks analny nie musi być krępujący czy niebezpieczny dla zdrowia – wystarczy zadbać o właściwy poziom higieny.
korek analny

Jak wybrać odpowiednie akcesoria do miłości greckiej?

Wybierając akcesoria analne należy zwrócić uwagę by zawsze pochodziły one od uznanych, sprawdzonych producentów, jak np. te tutaj. Tylko pewność co do solidności i uczciwości ich wytwórcy jest gwarantem tego, iż zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, które nie będą wykazywały negatywnego wpływu na ludzki organizm. Zastosowanie do produkcji gadżetów analnych specjalnego silikonu medycznego lub szkła daje pewność, że w trakcie ich użytkowania nie wystąpią żadne przykre następstwa natury alergicznej.