Wiele kobiet w podeszłym lub normalnym wieku walczy z problemem spadku libidu. Jest to dosyć dokuczliwy problem, ponieważ zaburza jedną z najważniejszych sfer naszego życia, czyli życie intymne. Oczywiście są różne przyczyny takiego stanu rzeczy. Jedną z nich jest zła dieta, która często jest utrzymywana przez długi okres czasu i powoduje, że tracimy ochotę na seks. Należy przede wszystkim zacząć od wyeliminowania z diety produktów tłustych oraz bezwartościowych kalorii. Jesteśmy tym co jemy jak mówi przysłowie i dlatego powinniśmy przywiązywać większą uwagę do produktów, które spożywamy.

Co to jest

Libidizer na sexshop112.pl to kapsułki stworzone z kilku azjatyckich składników, które mają pobudzić kobiece libido. Stosowanie Libizera jest już powszechne na świecie, a weszło do powszechnego użytku w okolicach 2012 roku. Cena tych kapsułek to 89 zł plus koszty dostawy. W zamian dostaje 60 kapsułek tego afrodyzjaka. Do kupienia preparat jest przygotowany w różnych formach. Jedną z nich są kapsułki, tabletki do połknięcia, tabletki do ssania oraz tabletki musujące, które służą do przygotowania naprawdę smacznych i energetycznych napojów. Preparat należy spożyć na 60 minut przed stosunkiem. Oczywiście nie musi być to dokładnie 60 minut, ale im dalej od tego czasu tym gorzej, ponieważ jest to najbardziej optymalny moment. Oczywiście można także spożywać ten sumplement na codzień biorąc go profilaktycznie.

Podsumowanie

Najmniejszą ochotę na seks kobiety mają po menopauzie, czyli po około 45 roku życia. Ale należy pamiętać, że od organizmu zależy bardzo wiele dlatego też u jednych osób preparat zadziała po dwóch tygodniach a u innych po dwóch miesiącach. Nie należy się jednak zniechęcać, ponieważ preparat swoją historią i komentarzami na forach internetowych udowadnia, że warto go stosować i naprawdę jest on skuteczny.