Rodzaje wibratorów

Wibratory to najpopularniejsze akcesoria erotyczne. Są one nie tylko proste w użyciu, ale również przynoszą niezrównaną przyjemność seksualną. Używa się ich indywidualnie lub podczas seksu, w celu wzmocnienia płynących z niego doznań.

Istnieją wibratory dla kobiet i mężczyzn, przy czym znacznie popularniejsze są te pierwsze. Wyróżnić możemy urządzenia masujące łechtaczkę, punkt G, wielofunkcyjne lub służące do penetracji. Zazwyczaj wibrator jest jasno opisany i dzięki temu wiemy, do jakich celów możemy go wykorzystać. Jednymi z wibratorów wielofunkcyjnych dostępnych na Sexshop112.pl są jajeczka wibrujące do penetracji, które mogą być zdalnie sterowane za pomocą specjalnego, dołączonego do zestawu pilota. Masażery dla mężczyzn występują często w postaci specjalnych pierścieni, które nakłada się na członka, celem dostarczenia sobie jak największej przyjemności.

Wibratory dzielą się nie tylko pod względem przeznaczenia i potencjalnej grupy odbiorców, ale również ze względu na funkcjonalność. Tańsze urządzenia zazwyczaj oferują jeden tryb wibracyjny, podczas gdy w przypadku droższych i bardziej ekskluzywnych, trybów jest kilka. Możliwość przełączania pomiędzy nimi, zmiany prędkości i natężenia wibracji nie tylko urozmaica w dużym stopniu zabawę, ale również zwiększa płynącą z niej przyjemność. Sprawia to, że wibratory z kilkoma trybami są atrakcyjniejsze i sięga po nie więcej osób, spragnionych tego typu wrażeń.