Niektóre pary szukają sposobów na urozmaicenie figli w sypialni. I to jest w porządku, bo z namiętnością jest jak z ogniem, trzeba ją podsycać, coby nie zagasła. Przebieranki z erotycznymi kostiumami mogą podkręcić seks w sypialni. Noszenie seksownych strojów nie jest niczym nowym, ale warto wybrać odpowiedni. Może to być trudne, albo bardzo proste i nie ma w tym sprzeczności.

Jakie kostiumy do gierek w sypialni?

Odgrywanie ról daje fajne możliwości zaangażowania się w uwodzenie bez zahamowań. Podczas odgrywania można być kimkolwiek lub czymkolwiek się chce. Dlatego istnieje mnóstwo różnych kostiumów, ale i tak najważniejsze są dwie kwestie. Przełamanie nieśmiałości i wybór odpowiedniego stroju.

Ale kiedy to się w końcu zrobi, może to być właściwa decyzja, która wzmocni namiętność, a tym samym związek. I bynajmniej będzie to Związek Byłych Republik Radzieckich czy Związek Piłki do Zbijaka. Warto dać temu szansę. Nigdy nie wiadomo, co się może spodobać.

Niektóre z najpopularniejszych pomysłów na stroje erotyczne https://sexshop112.pl/87-kostiumy-przebrania-erotyczne do odgrywania ról to seksowna pielęgniarka, cheerleaderka, policjantka, stewardessa, szparka sekretarka, nauczycielka, króliczek czy kociaczek. No i do pieca swoje trzy grosze dorzuciły filmy o superbohaterach.

Te stroje wydają się nieco tandetne i oklepane, nieprawdaż? I mają swoje ograniczenia. Najczęściej są jednokrotnego użytku, niełatwo znaleźć odpowiednią rozmiarówkę, a co za tym idzie jest ograniczony wybór modeli.

Jakie stroje erotyczne warto wybierać?

Uniwersalne. Co to oznacza? Takie, które będzie można nosić także poza aktorskimi występami w sypialni. Wiele strojów bardziej znanych marek jak Obsessive, Anais, Chilirose czy Cottelli Collection kosztuje od 100 do 150 zł. Poniżej 100 można wybrać kreacje m.in. Livia Corsetti Angels Never Sin czy SoftLine Collection. Oczywiście, nie jest to zasadą, bo w Livia Corsetti można znaleźć model Kalista kosztujący ponad 200 zł. Trochę sporo jak na strój na jeden raz?

Ale w każdej ofercie znajdzie się coś ciekawego, np. Obsessive Leocatia w stylu panterki. Body wygląda świetnie i seksownie oraz jest dostępne w rozmiarze do XXL, co w przypadku kostiumów nie jest takie oczywiste. Takich perełek można znaleźć kilka, m.in. świąteczna koszulka Andalea SB/X03 (dostępna w XXXL) czy pokojóweczka Softline Lola, która jest nie tylko urocza, ale ma rozsądną cenę.

Adam Słodowy poleca – zrób to sama

Po drugie wiele strojów erotycznych można przestylizować samemu. Decydują o tym detale. Francuska pokojóweczka? Kto jej nie zna? Kostium jest jednocześnie gorący i erotyczny. A w zależności od nacięć i szwów może być zarówno skromny, jak i odkrywczo śmiały. Może być wystarczająco długi, aby zakryć pośladki, albo wystarczająco krótki, aby zwrócić uwagę na np. seksowne nóżki. I łatwo go „podrobić” samemu. Rajstopy, fartuszek, miotełka, a pod spodem koszulka lub minisukienka. Voilà.

Ale nawet jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze można skorzystać ze skór, szpicurty i kajdanek. W końcu wciąż są ulubieńcami wszystkich, jeśli chodzi o bardziej drapieżne i agresywne zabawy. W tym przypadku sporo możliwości do stylizacji oferują niektóre kolekcje marki Demoniq.

Są to najczęściej surowe, czasem mroczne nie tyle kostiumy – co stroje erotyczne z kolekcji Hard Candy, Magnetic i Dark Desire. Jednak w takim przypadku wiele firm ma ciekawe modele na czele z Obsessive.

W ten sposób można łączyć pożyteczne z przyjemnym dla przyjemności. Nie ma gwarancji, że stroje erotyczne spełnią swoją rolę, ale nawet jeśli nie, to przecież akcesoriów, gadżetów i dodatków erotycznych jest mnóstwo. A ogień dobrze jest, żeby płonął, nie?