Nazwa BDSM pochodzi od angielskiego skrótu, który w przetłumaczeniu na język polski oznacza: „wiązanie, dyscyplina, dominacja, uległość, sadyzm, masochizm”. Praktyki związane z BDSM są jednymi z najczęściej spotykanych form interakcji seksualnej, a tabu, które niegdyś się z nimi wiązało, dziś już stopniowo zanika. Nic więc dziwnego, że tematyczne gadżety i zabawki erotyczne coraz bardziej zyskują na popularności – można pokusić się o stwierdzenie, że są niezastąpione w podkręcaniu atmosfery i wprowadzaniu zmysłowego nastroju. Do jednych z podstawowych akcesoriów zaliczają się różnego rodzaju seksowne stroje bdsm, które od początku pomagają wczuć się w klimat, dostarczając jednocześnie niezapomnianych wrażeń wizualnych. 

Gorsety

Gorsety są zdecydowanie jednym z najpopularniejszych rodzajów bielizny erotycznej. W efektowny sposób podkreślają talię kobiety oraz podnoszą biust – na ich korzyść zdecydowania działa też szeroka gama dostępnych materiałów, kolorów oraz form. W sklepach można znaleźć gorsety koronkowe, ognistoczerwone, czarne, z tasiemkami – jeśli chcemy jednak dodać naszej relacji trochę pikanterii, warto zainwestować w nieco mniej standardowe rodzaje gorsetów. Świetnie sprawdzą się w tym wypadku gorsety skórzane, lateksowe, z klamerkami, bądź z wycięciem na biust. Dobra oferta czeka tutaj.

bielizna bdsm

Kombinezony 

Do kolejnego rodzaju bielizny bdsm należą lateksowe kombinezony. W zależności od potrzeb i ról idealnie sprawdzą się u każdej z płci. Błyszczący materiał zmysłowo opina sylwetkę, ciesząc oko partnera i działając na wyobraźnię. Popularne są też opcje ze wszytymi zamkami, które w każdym momencie można zapinać i rozpinać. Najczęściej wybieranym kolorem kombinezonów jest czarny oraz czerwony, ale nie znaczy to, że nie można znaleźć innych, mniej standardowych barw.  

Uprzęże

Strój bdsm nie może się obejść bez wszelkiego rodzaju uprzęży, smyczy, obroży oraz kajdanek. Uprzęże są o tyle wygodne, że można ich używać zamiast bielizny – ale równie dobrze sprawdzą się w połączeniu z seksownymi stringami i wyciętym stanikiem. Dostępne w różnych rozmiarach, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, będą doskonałym i sugestywnym dodatkiem do każdego rodzaju aktywności seksualnej. Poza estetyką posiadają też praktyczne zastosowanie – z łatwością można do nich podpiąć różnego rodzaju łańcuchy i skutecznie unieruchomić partnera bądź partnerkę.