Zatyczka analna. Trzy zastosowania w przypadku mężczyzn.

Zatyczka analna kojarzy nam się panom z homoseksualizmem. To mit i absolutna bzdura. Może ona bowiem przynieść nam wiele rozkoszy, związanej ze stymulowaniem anusa.

Jednakowo męski jak damski anus jest bardzo silnie unerwiony, przez co wszelkie próby stymulowania tego fragmentu ciała, oznaczają zazwyczaj dużą rozkosz. O ile w przypadku kobiet wykorzystanie zatyczek analnych mieści nam się w głowie, to dla większości mężczyzn, zastosowanie tychże na własnym ciele, wydaję się czymś niewyobrażalnym. Jednak to nieprawda.

Zatyczka przede wszystkim może być wykorzystana podczas masturbacji. Zapewniam nam wtedy dodatkowe wrażenia, a sama stymulacja zwiększa doznania, jakie stają się naszym udziałem. Masturbacja może się tu odbywać samodzielnie czy przy wydatnym udziale naszej partnerki.

Zatyczka to także doskonałe rozwiązanie dla tych panów, którzy zawsze zastanawiali się, jak to jest, a jednocześnie nie chcą korzystać z urządzeń, typu strap – on. Zatyczka nie tylko jest mniej inwazyjna, ale pozwala nam na osiągnięcie stabilnej stymulacji, która nie jest zależna od osoby drugiej.

Ostatecznie zatyczka doskonale sprawdza się podczas zabaw w uległość i dominacje. Może być formą kary lub nagrody. Ze względu na jej kształt i zaprojektowanie możemy w niej nawet wychodzić na zewnątrz na jakiś czas. Zatyczka może pozostawać w środku przez całą zabawą, co jest dodatkową stymulacją dla osoby odgrywającej uległą rolę. Chcesz wiedzieć więcej ? Poczytaj na sexshop112.pl