Wielu mężczyzn stara się jak może, aby moment wytrysku był jak najpóźniejszy w stosunku do czasu stosunku seksualnego. Są wśród nich osoby, które mają problem z przedwczesnym wytryskiem oraz panowie, którzy chcą po prostu sprawić większą radość swojej partnerce. Wszystkim pomoże żel opóźniający wytrysk.

żel opóźniający wytrysk

– Po pierwsze stosowanie żelu opóźniającego wytrysk ma wiele zalet. W przypadku wielu preparatów tego typu możemy wydłużyć stosunek aż do czterdziestu minut w przypadku osób niemających kłopotów z przedwczesnym wytryskiem lub do kilku minut, jeśli chodzi o osoby zmagające się z tym problemem. Dodatkowym atutem jest mocna i długa erekcja, większe doznania seksualne, większa pewność siebie, satysfakcja seksualna i brak nerwowości przed stosunkiem.

– Po drugie żele tego typu są bardzo łatwe do zastosowania. Wszystko, co musimy zrobić, to psiknąć odrobinę substancji na powierzchnie członka. Wmasowując substancję, już sprawiamy, że zaczyna on aktywnie działać. Sam spray jest wygodny, niewielki i możemy go mieć zawsze przy sobie.

– Po trzecie ten preparat jest bezpieczny. Większość produktów tego typu oparta jest na substancjach doskonale znanych medycynie, a nawet na substancjach naturalnych. Tym samym nie mamy tutaj do czynienia z efektami ubocznymi, a sama substancja nie ingeruje w zdrowie naszego organizmu. Stosowanie żelu nie wiążę się z bólami głowy, nudnościami czy jakimkolwiek efektem dla naszego zdrowia.