Stanik bondage to jeden z najmodniejszych obecnie wzorów biustonoszy, inspirowany odważną konwencją bondage. Biustonosz tego typu to model z ozdobnymi i funkcjonalnymi paskami, które stanowią dodatkową ozdobę dla wielu rodzajów stylizacji i elementów garderoby.

Wygoda i styl

biustonosz bondageBiustonosz bondage z sklepu sexshop112 to zarówno stylowe, jak i komfortowe rozwiązanie, zainspirowane modą oraz spopularyzowane między innymi przez blogerki modowe. Bielizna typu bondage pasuje do wielu różnych strojów, np. rozpinanych koszul, bluzek, topów i sukienek, nadając im charakteru i oryginalności.

Biustonosz bondage

Jak wygląda biustonosz typu bondage? Jest to najczęściej stanik w wersji bardotki, z dodanymi paskami na plecach lub dekolcie. Paski te są ze sobą zszyte albo też tworzą wzór lub plecionkę, w wersjach od najbardziej minimalistycznych, po te bardziej rozbudowane. To element stroju odpowiedni dla stylizacji codziennych, gwarantujący wygodę i zapewniający odpowiednią dbałość o biust.

Stylizacje z bondage

Zaletą biustonosza bondage jest m.in. fakt, że pozwala on nadać stylizacjom dodatkowego uroku i seksapilu. Eksponowanie bielizny nie jest częstym zabiegiem stylizacyjnym, tymczasem biustonosze w tej wersji należą do efektownych i gustownych rozwiązań, które może być zastosowane również w bardziej oficjalnych stylizacjach. Stanik bondage, jako element nadający kreacjom nie tylko odwagi, ale i elegancji, to niewątpliwy hit modowy.