Wiele dziewczyn obawia się, że okazując wprost swoje oczekiwania lub mówiąc o swoich fantazjach facetowi sprawi, że mężczyzna ucieknie przerażony i zdruzgotany stopniem zepsucia kobiety. Powszechny mit głosi, że gdy gość zobaczy w swojej dziewczynie istotę pełną pożądania i seksu to przerażony jej frywolnością traci do niej szacunek. Tymczasem nic bardziej błędnego. To jest urban legend tej samej klasy co opowieść, że Barack Obama jest efektem pracy hollywoodzkich grafików i istnieje tylko na YouTubie. Oczywiście, facet chce wiedzieć, że pożądasz właśnie jego i z nikim innym nie jest Ci tak dobrze. Ale przecież zawsze może być lepiej, czyż nie?

Jak rozbudzić w nim żądzę?

Majtki erotyczne będą strzałem w dziesiątkę. Sklepy i producenci prześcigają się w nowych pomysłach i wzorach. Możesz wybrać coś pełnego, lekko prześwitującego, klasycznego. My jednak zachęcamy Cię do wypróbowania czegoś bardziej szalonego. Stringi erotyczne, same w sobie mają za zadanie podkręcić partnera. Ponętne paseczki, delikatnie prześwitujące ciałko, sprawi, że być może w łóżku na chwilę skamieniejesz ze skrępowania, gdy facet nie będzie potrafił oderwać wzroku od Twojego tyłeczka i bioderek. Spokojnie. To tylko jego zachwyt i podniecenie. Śmiało możesz przejąć prowadzenie. Albo ściągniesz swoje nowe erotyczne majteczki, gdyż wykonały już swoje zadanie… Albo… słodko mu wyszepczesz by posiadł Cię bez zdejmowania nowego gadżetu. Efekt gwarantowany! Twój facet jeszcze długie miesiące będzie śnił o Twoich stringach erotycznych.

Jedyne czego się możesz obawiać, to tego, że pod choinką znajdziesz komplet erotycznej bielizny. Lepiej delikatnie zasugeruj swojemu ukochanemu jaki nosisz rozmiar, żeby osioł nie musiał kombinować albo nie daj Boże, padniesz ze złości widząc o jakie rozmiary Cię podejrzewa!

Fantastyczna stringi erotyczne można nabyć na SexShop112.pl.