Myśląc seks zabawki, przed oczami staje nam, nomen omen wielkie dildo. Ale wibratory w kształcie penisa to tylko niewielki wycinek niezmiernie bogatego asortymentu, jaki oferuje przemysł erotyczny. Oto kilka najlepszych naszym zdaniem rozwiązań w zakresie tego, jak można stymulować różne otwory naszego ciała.

sex zabawkiKlasyczne dildo – wibrator, dla tradycjonalistów

Klasyczne dildo w kształcie penisa to nadal najchętniej kupowany erotyczny gadżet. Wyposażony w wibrator, pokryty najwyższej jakości imitacja skóry to nadal najchętniej wybierany przez kobiety i mężczyzn gadżet erotyczny.

Wibrator z wifi, nowoczesność w sypialni

Wibratory sterowane przy pomocy smartfona pozwalają parze na szereg scenariuszy, oddając we władanie kontrolę nad orgazmem raz jednej, raz drugiej stronie.

Kulki dopochwowe, tajemnice gejszy

Kulki gejszy to klasyczny gadżet, od którego w ogóle zaczęły się zabawki erotyczne, znany od wieków, ale nadal doceniany. Kulki ocierając się o siebie, wprawiają się w łagodne wibracje, które stymulują i utrzymują podniecenie przez wiele godzin. Można je wykorzystać w wielu scenariuszach erotycznych zabaw. Plusem jest też to, że wzmacniają mięśnie Kegla i ścianki pochwy, co wpływa pozytywnie zarówno na jej elastyczność, a tym samym stymulacje podczas stosunku dla obydwu partnerów, jak i na kobiece zdrowie.

Tylnym wejściem

Warto nie kombinować i chcąc odpowiednio stymulować partnera analnie sięgnąć po dedykowane temu seks zabawki. Dildo analne będzie bowiem dłuższe, ale o znacznie mniejszej średnicy. Korku analne, pługi stymulują i rozszerzają odbyt delikatnie. Dla odważnych par – zamiana miejsc i dildo z uprzężą (strap on).