Obecnie na rynku istnieje bardzo duża różnorodność w ofercie bodystockingu. Dzięki temu z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co jednocześnie spodoba się również partnerowi.

Z czego wykonany może być body stocking? Oto 5 najpopularniejszych materiałów:

bodystocking
  1. Nieprzezroczysty — kto powiedział, że bodystocking musi być elementem wykorzystywanym jedynie w sypialni? Ten rodzaj fantastycznie nada się na co dzień, jako bielizna pod ubranie lub jako nieco bardziej seksowna część odzieży typu clubwear.
  2. Prześwitujący — nieziemsko seksowny rodzaj, który sprawia, że nie masz nic do ukrycia i możesz fantastycznie zaprezentować wszystkie swoje atuty. Jeśli jednak dopiero zaczynasz przygodę z tym elementem garderoby może być to zbyt odważny krok, dlatego nie zniechęcaj się i sprawdź ofertę swojego bodystocking sklep, aby przyjrzeć się modelom wykonanym z koronki.
  3. Kabaretka — tego materiału chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie od dziś znany jest z nadawania kobietom seksapilu. Dlatego nic dziwnego, że bodystocking często wykonywany jest również z tego materiału. Jego niewątpliwym atutem jest elastyczność, co sprawia, że idealnie dopasuje się do wszelkich kształtów. W ofercie znaleźć można bodystocking o mniejszych lub większych oczkach w zależności od preferencji.
  4. Koronka — jest to idealny wybór na początek. Mnogość materiałów, z jakich wykonywane są tego typu bodystocking sprawia, że nie ma mowy o nudzie, ani za pierwszym, ani za każdym kolejnym razem. Dzięki łączeniu koronki z innymi materiałami są bardzo elastyczne.

Koniecznie sprawdź https://sexshop112.pl/86-bodystocking-i-siateczki.